Lot 347

Lot: 347

RUSLAND – 19° EEUW theepot in massief zilver, gemerkt “84 – Moskou – 1823”, met friezen met gegraveerde neoclassicistische ornamentiek en met ivoren grepen – hoogte : 14 cm – gewicht : 498 gram

19th Cent. Russian tea pot in marked silver with ivory grips

Schatting/Estimation 300-500 euro