Lot 334

Lot: 334

W R mooi paar antieke (wijn)karaffen in kleurloos kristalglas (met gefacetteerde hals en fijn geëtste buik) in massief zilver, gemerkt “800 – Duitsland” – hoogte : 27 cm gemonogrammeerd

nice pair of antique German decanters/claret jugs in partially etched clear glass and marked silver

Schatting/Estimation 800-1400 euro