Lot 322

Lot: 322

H. WILLADSEN-NIELSEN (act. 1949 – 1978) fraaie vrij grote ronde sixties’ designschaal met gekartelde rand versierd met perlage – in massief zilver gemerkt “gemerkt ‘925’ – sterling – Denmark” – diameter : 34 cm – gewicht : 744 gram gemonogrammeerd

quite large round sixties’ dish in marked silver from Denmark – with the monogram of H. Willadsen-Nielsen

Veilingdag/Auctionday 4/05/2024
Schatting/Estimation 500-1000 euro