Lot 315

Lot: 315

FABRIKA OUCH / OUCH DENIS (20°/21° EEUW) Amerikaans-Russische Street Art : zeefdruk op “bike map” : “Andy Warhol – 16 self portraits” – 88 x 61,5 getekend en gedateerd 2015

Fabrika Ouch screenprint in colors – signed and dated 2015

Schatting/Estimation 200-400 euro

FABRIKA OUCH (20°/21° EEUW) (1)