Lot 265

Lot: 265

HARING KEITH (1958 – 1990) tekening op een “Sunday Newsday”- krant van 1986 met de voorstelling van het Vrijheidsbeeld – 37,5 x 27,5 getekend en gedateerd (19)86 met op verso een certifiëring door de Keith Haring Estate, gesigneerd door J. Gruen prov : collectie van Steve, die het kreeg van Haring en waarvan ook een brief (zie lot 271) van Haring gericht aan Steve bestaat

Keith Haring signed “Statue of Liberty” drawing on a “Sunday Newsday” newspaper dd 1986 – signed and dated (19)86 with on the back a certification stamp from the Estate, signed by J. Gruen prov : given by Haring to Steve (there is also a letter by Haring to Steve in this auction : lot number 271)

Schatting/Estimation 5000-7000 euro

HARING KEITH (1958 – 1990) (15)