Lot 245

Lot: 245

JAS (1945 – 2002) lot van drie aquarellen met typische composities – 46,5 x 52 tot 37,5 x 42 getekend en telkens gedateerd (19)93, ’92 en ’89

three 20th Cent. aquarelles – signed Jas and each dated

Schatting/Estimation 100-200 euro

JAS (1945 – 2002) (3)
JAS (1945 – 2002) (3)