Lot 237

Lot: 237

DESSAUVAGE TJOK (° 1948) sculptuur in keramiek bestaande uit zes ‘potten’ met telkens bovenaan een blauwwit voorstelling (fragment van een 16de eeuws werk) – hoogte : 9 cm – op een metalen plaat (40 x 25 cm) getekend en gedateerd (19)96

20th Cent. Belgian ceramic sculpture in six parts – signed Tjok Dessauvage and dated (19)96

Schatting/Estimation 500-800 euro

DESSAUVAGE TJOK (° 1948) (1)
DESSAUVAGE TJOK (° 1948) (1)