Lot 181

Lot: 181

CHANN GEORGE (1913 – 1995) werk in gemengde techniek (krijt en aquarel) : “Abstracte compositie” – 39 x 29 getekend en gedateerd (19)69

Chinese/American mixed media (chalk and aquarelle) – signed George Chann and dated (19)69

Schatting/Estimation 2000-3000 euro

CHANN GEORGE (1913 – 1995) (1)