Lot 175

Lot: 175

KOGAN NINA OSIPOVNA (1887 – 1942) olieverfschilderij op paneel met een typisch avant garde-compositie – 27,5 x 16,5 gemonogrammeerd met op verso een annotatie verwijzend naar de “Univos” groep en gedateerd 1927 Deze kunstenares maakte deel uit van de “Univos”-groep met Malevich als stichter aan de Vitebsk Kunst School in 1919.

Nina Osipovna Kogan avant garde oil on panel – with her monogram and with on the back an annotation to the Univos group, dated 1927 She was a part of this group with Malevich as founder at the Vitebsk Art School in 1919.

Schatting/Estimation 800-1200 euro

KOGAN NINA OSIPOVNA (1887 – 1942) (1)