Lot 165

Lot: 165

BERVOETS LEO (1892 – 1978) werk in gemengde techniek (inkt en aquarel) van ca 1920 : “Koppeltje aan de Burggracht” – 27 x 23 getekend

early 20th Cent. Belgian expressionist style mixed media (ink and aquarelle) – signed Leo Bervoets

Schatting/Estimation 100-200 euro

BERVOETS LEO (1892 – 1978) (2)