Lot 127

Lot: 127

S.T. Negentiende eeuws olieverfschilderij op karton : “Geaanimeerd landschap” – 13 x 18 gemonogrammeerd

19th Cent. oil on board with an “S.T.” monogram

Schatting/Estimation 200-300 euro