Lot 114

Lot: 114

Negentiende eeuws onleesbaar getekend (en mogelijk gedateerd) olieverfschilderij op doek : “Zittende dame” – 37,5 x 29

19th Cent. illegibly signed oil on canvas

Schatting/Estimation 600-800 euro