Lot 893b

Lot: 893b

20ste eeuws onleesbaar getekend (“Michel …”) olieverfschilderij op papier : “Gentse feesten” – 40 x 51,5 gedateerd (19)87

20th Cent. illegibly signed oil on paper – dated (19)87

Veilingdag/Auctionday 23/06/2024
Schatting/Estimation - euro