Lot 459a

Lot: 459a

SORAYAMA HAJIME (° 1947) kleurlitho n° AP 15/25 : “Vrouwelijke robot op fiets” – 59,5 x 42 getekend

Hajime Sorayama lithograph printed in colors – signed

Veilingdag/Auctionday 18/06/2022
Schatting/Estimation 200-400 euro

SORAYAMA HAJIME (° 1947) (4)
SORAYAMA HAJIME (° 1947) (4)