Lot 145b

Lot: 145b

Paar achttiende eeuwse Japanse gedekselde bowls in porselein met een polychroom landschapsdecor – diameter : 12 cm

pair of 18th Cent. Japanese lidded bowls in porcelain with a polychrome landscape decor

Veilingdag/Auctionday 22/06/2024
Schatting/Estimation 50 - 150 euro