Lot 97

Lot: 97

TAPIO WIRKKALA (1915 – 1985) vaas met organische vorm in massief zilver, gemerkt “916H – R7” (= 1970), op houten voet – hoogte : 18 cm gemonogrammeerd

Tapio Wirkkala design vase in marked and 1970 dated silver – with his monogram

Schatting/Estimation 250-500 euro