Lot 92

Lot: 92

TAPIO WIRKKALA (1915 – 1985) – IITTALA lot van twee bladvormige schaaltjes in kleurloos kristalglas met gegraveerd (zgn “comb-cut engraved”) nervendecor (wat ieder stuk uniek maakt) – 4,5 x 13,5 x 11,5 cm & 3 x 8,5 x 7 cm telkens gemerkt, getekend en gedateerd (19)54 en (19)56

two small Tapio Wirkkala Iittala leafshaped bowls in comb-cut engraved glass – marked, signed and dated 1954 and 1956

Schatting/Estimation 200-400 euro