Lot 828

Lot: 828

J.M. V. KEMPEN EN ZN. VOORSCHOTEN Nederlandse theedoos in kleurloos kristal met een deksel in massief, gemerkt zilver en gedateerd 1869 – hoogte : 7,5 cm

19th Cent. Dutch tea box in crystal and marked silver and dated 1869

Schatting/Estimation 100-200 euro