Lot 813

Lot: 813

Negentiende eeuws olie-en azijnstel met twee karaffen in kleurloos geslepen kristal en met een montuur in massief zilver, gemerkt “GMO 1851” en met garantiemerk van Amsterdam – gewicht (aan zilver) : 602 gram

19th Cent. Dutch cruetset in “GMO” marked and 1851 dated silver and with two jugs in crystal

Schatting/Estimation 250-500 euro