Lot 812

Lot: 812

BROEDERS MICHÈLE (° 1936) lot van drie gesigneerde werken : een tekening gedateerd (19)64 en twee gemengde techniek-werken op paneel, waarvan een gedateerd (19)79 –

drawing and two mixed media on panel – signed Michèle Broeders

Veilingdag/Auctionday 3/10/2021
Schatting/Estimation 100-200 euro

BROEDERS MICHÈLE (° 1936) (1)
BROEDERS MICHÈLE (° 1936) (1)