Lot 810

Lot: 810

LOUIS COIGNET – te dateren tussen 1889 en 1893 laat 19° eeuws Frans 3-delig koffiestel in Lodewijk XV-stijl in gemerkt massief zilver – gewicht : 1636 gram

late 19th Cent. French 3 piece Louis XV style coffee set in “Louis Coignet” signed and marked silver

Schatting/Estimation 400-700 euro