Lot 807

Lot: 807

LEMAIRE & DE VERNISSY – BRUXELLES neoclassicistisch zesdelig ensemble – zgn tafelnécessaire” – in massief zilver, gemerkt “900”, bestaande uit een ovale schaal, twee ronde schalen, een sauskom en twee prachtige (groente)terrines, één met een deskelgreep in de vorm van een bloemkoolroosje (terugkomende in de zijgrepen) en één met deskelgreep in de vorm van peulvruchten (terugkomende in de zijgrepen) – gewicht (zonder de verzilverde binnenschalen) : 9666 gram – ca 1920 getekend

early 20th Cent. Belgian “Lemaire & de Vernissy” signed neoclassical 6pc table serving set in “900” marked silver : one oval and two round dishes, a sauce boat and two beautiful lidded vegetable tureens with detailed ornamentation (one with cauliflower and one with snowpeas) – weight : 9,666 kgr

Schatting/Estimation 3000-6000 euro