Lot 802

Lot: 802

EUROPA – 18°/19° EEUW zeer mooie gedekselde beker in gemerkt massief zilver (basis, deksel en dolfijnvormige greep) en ivoor en met de corpus rondom rond diepgesculpteerd met een fries van amourtjes in een landschap – hoogte : 22 cm – gewicht : *** gram

nice 18th/19th Cent. jug with base, lid and grip in marked silver and with an ivory corpus with a deeply sculpted round frieze with cupids

Schatting/Estimation 2000-4000 euro