Lot 8

Lot: 8

Negentiende eeuwse Franse driedelige schouwgarnituur in rode marmer en deels gedoreerde brons, bestaande uit een paar kandelaars met acht kaarshouders (79,5 cm hoog) en een klok bekroond met de bronzen voorstelling van “Archimedes” (hoogte en breedte : 64,5 en 60 cm) gemerkt op de stoelpoot “3 LEM RD”

19th Cent. French 3pc garniture in red marble and bronze with a pair of candelabra and a clock with a bronze Archimedes sculpture – marked (on the chair) “3 LEM RD”

Schatting/Estimation 1000-3000 euro