Lot 8

Lot: 8

ATELIER DE FANTAISIE (ATELIER VAN CHARLES CATTEAU) Art Deco-vaas in grès, gemerkt “Keramis”, met een polychroom vruchten- en bladerendecor (n° D1224) – te dateren in 1928 – – hoogte : 28 cm

Belgian Art Deco vase in “Keramis” marked earthenware with a polychrome decor with fruits and leafs

Schatting/Estimation 400-600 euro