Lot 786

Lot: 786

Serie van drie achttiende eeuwse schalen in Delftse faïence, waarvan er twee “De drye Clockjes” en één “De porceleyne Claeuw” gemerkt zijn – met blauwwit pauwenstaartendecor – diameter : 26,5 cm

series of three 18th Cent. dishes in marked ceramic from Delft with a blue-white peacock tail decor

Schatting/Estimation 200-300 euro