Lot 775

Lot: 775

MEERSMAN KARL (° 1961) kleurlitho n° 46/75 getiteld “Meester Peregrijn” – 76 x 56 gemonogrammeerd en gedateerd (19)91

20th Cent. Belgian lithograph printed in colors – with the monogram of Karl Meersman and dated (19)91

Veilingdag/Auctionday 3/10/2021
Schatting/Estimation 20-50 euro

MEERSMAN KARL (° 1961) (1)
MEERSMAN KARL (° 1961) (1)