Lot 757

Lot: 757

MARIËN JAN (° 1949) olieverfschilderij op doek : “Abstracte compositie” – 100 x 100 gemonogrammeerd en gedateerd (20)12

21st Cent. Belgian abstract oil on canvas – with the monogram of Jan Mariën and dated (20)12

Veilingdag/Auctionday 3/10/2021
Schatting/Estimation 100-300 euro

MARIËN JAN (° 1949) (3)
MARIËN JAN (° 1949) (3)