Lot 74

Lot: 74

LAFARGE DE GAILLARD HENRI (19° – 20° EEUW) aquarel met twee soldaten in een museum getiteld “En perme – poilus amateurs” – 26 x 17 getekend en gedateerd februari 1917

WW1 aquarelle – titled, signed and dated February 1917

Schatting/Estimation 50-100 euro

DE GAILLARD A. (19° – 20° EEUW) (1)