Lot 712

Lot: 712

ASGER JORN (1914 – 1973) werk gemengde techniek (aquarel op litho) : “Geabstraheerde compositie” – 25,5 x 36 getekend en gedateerd (19)69

Asger Jorn signed mixed media (watercolor on lithograph) – dated (19)69

Veilingdag/Auctionday 3/10/2021
Schatting/Estimation 400-600 euro

ASGER JORN (1914 – 1973) (1)
ASGER JORN (1914 – 1973) (1)