Lot 709

Lot: 709

Zeventiende eeuwse Chinese zgn klapmuts (bowl) in gemerkt porselein met typisch blauwwit decor – diameter : 26,5 cm met oude restauratie met krammen

17th Cent. Chinese bowl in marked porcelain with a typical blue-white decor and an old restoration

Schatting/Estimation 50-150 euro