Lot 609

Lot: 609

Paar Chinese gedekselde vazen in gemerkt porselein met een polychroom bloemendecor – hoogte : 32,5 cm

pair of Chinese lidded vases in marked porcelain with polychrome decor

Schatting/Estimation 100-200 euro