Lot 598

Lot: 598

Paar antieke Chinese bowls in gemerkt porselein met een polychroom figurendecor – diameter : 12 cm

pair of antique Chinese bowls in marked porcelain with a polychrome figures decor

Schatting/Estimation 150-250 euro