Lot 596

Lot: 596

Antieke Chinese kom in (Tao Kuan) gemerkt porselein met en polychroom decor met geanimeerd parkzicht – 8 x 17,5 x 18 cm

antique Chinese bowl in Tao Kuan marked porcelain with a polychrome animated landscape decor

Schatting/Estimation 250-350 euro