Lot 508

Lot: 508

Negentiende eeuwse Franse neoclassicistische (wand)kartel met kast in gedoreerde brons, met wijzerplaat gemerkt “Rue de Rivoli à Paris” – hoogte en breedte : 90 en 38 cm

19th Cent. wall clock with a neoclassical case in gilded bronze & with a “Rue de Rivoli à Paris” marked face

Schatting/Estimation 500-1500 euro