Lot 476

Lot: 476

VELICKOVIC VLADIMIR (1935 – 2019) kleurlitho n° 171/190 : “Sant” – 56 x 88 getekend en gedateerd 1975

20th Cent. lithograph printed in colors Vladimir Velickovic and dated 1975

Veilingdag/Auctionday 4/04/2021
Schatting/Estimation 1500-2000 euro

VELICKOVIC VLADIMIR (1935 – 2019) (1)