Lot: | 471 |
Lot (6) Chinees en Japans porselein met oa een gemerkt Chinese gedekselde bowl met polychroom decor (hoogte : 14,5 cm)
six pieces of Chinese and Japanese porcelain amongst which a marked Chinese republic period lidded bowl
0-20 euro |