Lot 471

Lot: 471

Lot (6) Chinees en Japans porselein met oa een gemerkt Chinese gedekselde bowl met polychroom decor (hoogte : 14,5 cm)

six pieces of Chinese and Japanese porcelain amongst which a marked Chinese republic period lidded bowl

Veilingdag/Auctionday 4/05/2024
Schatting/Estimation 0-20 euro