Lot 399

Lot: 399

ANNE NILSSON (° 1953) – ORREFORS vierkante schaal in kleurloos kristalglas met deels gematteerd dambordmotief – 7 x 32 x 32 cm gemerkt, getekend, genummerd 9/006178 en gedateerd (19)84

Anne Nilsson Orrefors square dish (on base) in glass with partially etched checkerboard design – marked, signed, numbered and dated 1984

Schatting/Estimation 200-300 euro