Lot 335

Lot: 335

FULVIO BIANCONI (1915 – 1996) – VENINI “fazzoletto” -zakdoekvormige vaas/bowl (1949) in vrij gevormd glas met banden met ingelegde glasdraden in groen of bruin – hoogte en diameter : 7,5 en 9 cm gemerkt “Venini Murano Italia” (merk van 1947 tot 1966)

Fulvio Bianconi “fazzoletto” vase in glass with inlaid threads of brown or green glass – marked Venini Murano Italia

Schatting/Estimation 100-200 euro