Lot 330

Lot: 330

THEYS YVAN (1936 – 2005) werk in gemengde techniek (met pastel, krijt en aquarel) met personages en getiteld “Paniek” – 33 x 49 getekend en gedateerd 1988

20th Cent. Belgian mixed media (pastel, chalk and aquarelle) – signed Yvan Theys and dated 1988

Schatting/Estimation 250-400 euro

THEYS YVAN (1936 – 2005) (1)
THEYS YVAN (1936 – 2005) (1)