Lot 278

Lot: 278

Negentiende eeuwse Christuscorpus (9,7 cm hoog) in ivoor op een verguld kruis en met een kader in gedoreerd hout

19th Cent. ivory Christ corps on a gilded cross and with a frame in gilded wood

Schatting/Estimation 100-200 euro