Lot 236

Lot: 236

SAARA HOPEA (1925 – 1984) – NUÜTAJARVI NOTSJÖ vaas uit de “Panter”-reeks in kleurloos kristalglas met auberginekleurige vlekken en luchtbellen – hoogte en diameter : 22 en 8,5 cm getekend, gemerkt en gedateerd (19)51

Saara Hopea Nuütajarvi Notsjö “Panther” vase in clear glass with aubergine spots and airbubbles – signed, marked and dated 1951

Schatting/Estimation 800-1500 euro