Lot 224

Lot: 224

SVEN PALMQUIST (1906 – 1984) – ORREFORS “Kraka” vaas (1950 – 1959) in kleurloos en blauw glas met buik met ingelegd spiraalvormig rasterwerk in blauw en geel glas – hoogte : 31,5 cm getekend, gemerkt en genummerd 170 (= 1952)

fifties’ Sven Palmquist Orrefors “Kraka” vase in clear and blue glass with an inlaid spiral in blue and yellow glass – signed, marked and numbered

Schatting/Estimation 100-300 euro