Lot 222

Lot: 222

T’ANG HAYWEN (1927 – 1991) aquarel (op twee bladen) : “Compositie” – 29,7 x 42 (2 maal 29,7 x 21 cm) getekend en te dateren in 1975 prov : Galerie “Diane de Polignac” – Paris / privé collectie met certificaat van Philippe Koutouzis (ref : S13-MDES-11)

20th Cent. Chinese aquarelle (on two sheets of paper) – signed Haywen T’ang – to be dated 1972/75 with ceriticate by Philippe Koutouzis

Schatting/Estimation 300-500 euro

T’ANG HAYWEN (1927 – 1991) (2)