Lot 179

Lot: 179

VENET BERNAR (° 1941) vrij grote litho n° 16/100 en getiteld “Deux lignes indéterminées” – 98 x 73 getekend en gedateerd (19)88

Bernar Venet lithograph – titled, signed and dated (19)88

Schatting/Estimation 2500-4000 euro

VENET BERNAR (° 1941) (2)
VENET BERNAR (° 1941) (2)