Lot 158

Lot: 158

NAVARRE HENRI-EDOUARD (1885 – 1971) (FR) Art Deco-bowl in blank glas met zwarte en grijze inclusies – hoogte en diameter : 10 en 23,5 cm getekend, gedateerd 1931, gemerkt en genummerd “SAV 4/334 Essay”

French Henri Ed. Navarre Art Deco-bowl in clear glass with black and grey inclusions – signed, dated 1931 and marked

Schatting/Estimation 250-500 euro