Lot 151

Lot: 151

FLORIS MEYDAM (1919 – 2011) – LEERDAM “Serica” – fles(vaas) (ontwerp van 1953) in meerkleurig glas – hoogte : 46 cm gemerkt en gedateerd 1956 afgebeeld in “Floris Meydam Leerdam Glass 1944 – 1986” (pag. 51)

Floris Meydam Leerdam “Serica” bottle/vase in multicoloured glass – marked and dated 1956

Schatting/Estimation 300-400 euro