Lot 133

Lot: 133

APPEL KAREL (1921 – 2006) & DOTREMONT CHRISTIAN (1922 – 1979) zeefdruk in kleuren n° EA uit de portfolio “Duo pour un pinceau et crayon” dd 1977, maar uitgegeven in 1979 – 56 x 69 handgesigneerd door Appel en gedateerd (19)82 en getekend in de plaat door Dotremont (want toen al overleden)

Karel Appel & Christian Dotremont screenprint in colors from the portfolio created in 1977 and edited in 1979 – signed and dated (19)82 by Appel and signed in the print by Dotremont

Schatting/Estimation 500-700 euro

APPEL KAREL (1921 – 2006) & DOTREMONT CHRISTIAN (1922 – 1979) (1)