Lot 117

Lot: 117

ALECHINSKY PIERRE (° 1927) kleurlitho n° 12/90 met een typische compositie met vulkanen – 50 x 67 getekend en gedateerd 1996

Aleschinsky lithograph printed in colors with a composition with volcanoes – signed and dated 1996

Schatting/Estimation 1000-1500 euro

ALECHINSKY PIERRE (° 1927) (4)