Lot 1151

Lot: 1151

MORLAND JAMES SMITH (1846 – 1921) aquarel : “Koeien bij drinkplaats” – 28,5 x 39 getekend en gedateerd 1881

19th Cent. Brittish aquarelle – signed James Smith Morland and dated 1881

Schatting/Estimation 0-50 euro

MORLAND JAMES SMITH (1846 – 1921) (1)