Lot 1136

Lot: 1136

Afrikaanse “Kapsiki” armband uit Kameroen in brons met sporen van verguldsel, gebruikt tijdens de Rundri-ceremonie – 1° helft van de 20° eeuw – 20 cm hoog

1st half of the 20th Cent. African “Kapsiki” bronze bracelet from Cameroon used during the Rundri ceremony – with remains of gilding

Schatting/Estimation 0-50 euro